AK Partili Tevfik Göksu 'ispatlayın' dedi, CHP görüntüleri paylaştı

İstanbul'da yoksul mahallelere Halk Ekmek büfesi açma talebini reddeden İBB Meclisi'ndeki AK Partiler, daha sonra reddettiklerini kabul etmeyip CHP’ye “ispatlayın” diye karşı çıktı. CHP bu çağrıya, meclisteki oylamanın videosunu paylaşarak cevap verdi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul Büyükşehir Meclisi'nde AK Partili ve MHP'li üyeler İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yönetiminin yoksul mahallelere Halk Ekmek büfesi açma talibini reddedip, bu semtlere mobil halk ekmek büfeleri götürülmesine de itiraz etti.

Ancak İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, 11 Ocak 2021 tarihli konuşmasında “Bana, çıksın desin ki büyükşehir belediyesine, meclise, yeni halk ekmek büfeleri açmak için teklif geldi ve siz bunu reddettiniz, ispatla” ifadelerini kullandı.

CHP’den Tevfik Göksu’ya görüntülü yanıt geldi.

CHP Milletvekili Tuncay Özkan, “Tevfik Göksu ispatla demişti ispatlandı! Arşiv AKP'nin maskesini yine indirdi!” mesajıyla görüntüleri paylaştı.

Paylaşılan videoda, CHP’nin teklifine karşılık AK Parti ve MHP oylarıyla yeni Halk Ekmek büfelerinin reddedildiği görülüyor. (HABER MERKEZİ)