AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak görevini bırakıyor

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, 7. Olağan İl Kongresi'nde aday olmayacağını duyurdu. Şenocak, "Biz pazara kadar değil, mezara kadar liderimizin ve davamızın yanındayız. İl Başkanlığı görevim boyunca, bizimle birlikte ter döken, emek veren, gecesini gündüzüne katan tüm kademelerimizdeki teşkilat mensuplarımıza gayretlerinden ötürü yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti İstanbul İl Kongresi'nde yeniden aday olmayacağını açıkladı. 2023, 2053 ve 2071 idealleri doğrultusunda çalışacağını belirten Şenocak, “Biz pazara değil, mezara kadar liderimizin ve davamızın yanındayız” dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "24 Şubat Çarşamba gerçekleştireceğimiz AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongremizde aday olmayacağımı, görevimi başka bir dava arkadaşıma devredeceğimi tüm kamuoyuna duyururum. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Büyük ve Güçlü Türkiye hedeflerimiz; 2023, 2053 ve 2071 ideallerimiz doğrultusunda her zaman olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Biz pazara değil, mezara kadar liderimizin ve davamızın yanındayız” diye konuştu.

AK PARTİ KONGRESİ 24 MART’TA YAPILACAK

AK Parti’nin 7. Olağan Kongre sürecinde sona gelindi. 22 Şubat Pazartesi İzmir, Nevşehir ve Hakkari, 24 Şubat Çarşamba günü ise Ağrı, Ardahan, Bolu, Diyarbakır, Hatay ve İstanbul il kongreleri yapılarak il kongre süreci tamamlanmış olacak. AK Parti’nin 7. Olağan Kongresi 24 Mart tarihinde gerçekleştirilecek." (HABER MERKEZİ)