AA'dan ekonomi haberi: Naci Ağbal doları geriletti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasıyla ilgili olarak abonelerine yaklaşık 15 saattir haber geçmeyen Anadolu Ajansı'nın Twitter hesabından dolardaki düşüşle ilgili paylaşım yapıldı: "Dolar/TL, Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın açıklamaları sonrası sert düşerek 8,1840'a kadar geriledi."

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak dün 19.00 sıralarında Instagram hesabından istifa ettiğini duyurdu. Aradan geçen saatler boyunca iktidardan istifayla ilgili bir açıklama yapılmadı. İktidara yakın televizyon kanalları istifayla ilgili gelişmeleri izleyicilerine duyurmadı. İktidara yakın gazeteler de bugünkü nüshalarında istifayla ilgili hiçbir gelişmeyi duyurmadı. 

Berat Albayrak'ın istifasına ilişkin haber paylaşmayan Anadolu Ajansı ise Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gece yarısı kararıyla atanan yeni Markez Bankası Başkanı Naci Ağbal'la ilgili şu paylaşımı yaptı: "Dolar/TL, Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın açıklamaları sonrası sert düşerek 8,1840'a kadar geriledi."