2021 MTV Film ve TV Ödülleri'ni Leslie Jones sunacak

Sinemanın ve televizyonun öne çıkanlarının seçildiği MTV Film ve TV Ödülleri 16 Mayıs'ta Leslie Jones'un sunumuyla gerçekleştirilecek.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Emmy adayı komedyen Leslie Jones'un sunuculuğunu üstleneceği 2021 MTV Film ve TV Ödülleri, film ve televizyondaki dikkat çekenleri onurlandırmak için gerçekleşecek. Ödül Töreni Los Angeles'tan canlı olarak 16 Mayıs Pazar 21.00'de, Türkiye saatiyle 17 Mayıs Pazartesi 7.00'de yayınlanacak.

ETKİNLİK İKİ GÜN SÜRECEK

MTV Film ve TV Ödülleri’nin ertesi günü ise, televizyonla ilgili realite türünün ilk örneği olan "Film ve TV Ödülleri: Doğaçlama" etkinliğini gerçekleşecek. İzleyiciler, 30 Nisan 2021'e kadar "En İyi Öpücük", "Çığır Açan Performans" ve "En İyi Şov" gibi cinsiyet ayrımı gözetmeyen 25 kategoride favorilerine oy verdiler.

 2021 ‘‘MTV Film & TV Ödülleri” ve “Film ve TV Ödülleri: Doğaçlama” ile ilgili yeni detaylar önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

LESLİE JONES, İKONİK ŞOV SUNUCULARI ARASINA KATILDI 

SNL, Ghostbusters ve Time Machine'deki rolleriyle tanınan Leslie Jones, Coming 2 America'daki rolüyle 'En İyi Komedi Performansı' dalında da ilk MTV Film ve TV Ödülü'ne aday gösterildi. Leslie Jones böylece, Dwayne Johnson, Tiffany Haddish, Kevin Hart ve Adam DeVine dahil olmak üzere ikonik şov sunucuları arasına katıldı. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)